Annet van Egmond - Rippling Water

Annet van Egmond - Rippling Water kopen? Bied vanaf 545!
  • Annet van Egmond (1964)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2023
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 x 29.7 cm (h x b)
Incl. lijst57 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Inkt op Fuego Felt Papier 300 gram 2023
Hand gesigneerd oplage 25 prints
Naar aanleiding van Annet's Ritme Schetsen uit 1988
Serie Origins Rhythms 1988

Annet van Egmond (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  ArtSpaceBussum
Lid sinds 2024
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
47 cm
57 cm
29.7 cm
42 cm
Starttijd15-3-2024 om 17:58
Eindtijd29-3-2024 om 19:45
Openingsbod € 545
ObjectlocatieBussum,  Nederland