Uit de serie Sterrenbeelden is dit een mooi voorbeeld van het prachtige werk van Ans Markus en de veel gezochte litho's van haar hand. Uit de Dierenriem is dit de afbeelding van de Vissen,
Beeldmaat: 45 bij 45 cm. Bladmaat 49 bij 69 cm.
Werk is stijlvol ingelijst in nieuwe, zwarte lijst metzwarte passepartout
Signatuur: Het werk is r.o. handgesigneerd.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Obbicht, Nederland
Tot 10 kg.
€ 11,50
Naar België
€ 29,99