Ans van Dijk - Wise Owl Men

Ans van Dijk - Wise Owl Men kopen? Bied vanaf 99!
  • Ans van Dijk (1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Voor de wijzen onder ons.

Ans van Dijk (1962)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  KunsthandelvanAntwerpen

Lid sinds 2017
16 verkochte items
92 cm
65 cm
Starttijd:17-06-2020 om 13:37
Eindtijd:24-06-2020 om 22:57
Openingsbod € 99
ObjectlocatieEERSEL,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa