Een beeldje van keramiek van de Nederlandse kunstenaar Antoine Timmermans (1964-), getiteld ‘Pig the Milo’, een verwijzing naar het wereldberoemde Griekse beeld ‘Venus de Milo’, te zien in het Louvre in Parijs. Het rechtervoorpootje van het varkentje is afgebroken. Het beeldje is niet gesigneerd. Het komt uit een inboedel en op de onderkant van de voet zit een papiertje geplakt met de naam van de kunstenaar en de titel ‘Pig the Milo’ (zie de laatste 2 foto’s). Het is ons onbekend of de kunstenaar doelbewust een variatie maakte van het Griekse beeld, of dat er tijdens het maken van het beeldje iets misgegaan is……. -Afmetingen: -Beeldje, 12 x 4½ x 7½ cm (hoogte x breedte x diepte). -Voet, 4 cm hoog, doorsnede 13 cm. -Totale hoogte: 16½ cm. -Gewicht: 322 gram. -Herkomst: Uit een inboedel. -Conditie: In goede staat. Zoals beschreven is het voorpootje van het varkentje afgebroken. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Informatie over de kunstenaar: Antonius (‘Antoine’) Johannes Maria Timmermans (Tilburg, 3 maart 1964), beeldhouwer, schilder, installatiekunstenaar, decorbouwer, ontwerper van flamboyante kleding, theatermaker en dragqueen ‘Cybersissy’. -Opleiding: Hij volgde kunstopleidingen in Breda, Arendonk, Den Haag en Den Bosch. Het werk van Antoine Timmermans is doortrokken van het ‘echte’ leven, iets waar, volgens hem, kunst over zou moeten gaan: “We hebben betere verhalen nodig voor onze toekomst!”. Hij maakt figuratieve kunst: prikkelende beelden, extravagante kostuums, bonte pruiken en mutsen, en schilderijen. Zie ook: https://www.mooi-man.nl/Timmermans_Antoine_20.html
Afhandeling: -Het beeldje kan afgehaald worden in Amsterdam. -Het beeldje kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Goed
In goede staat. Zoals beschreven is het voorpootje van het varkentje afgebroken. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Tot 2 kg.
€ 9,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00