Anton van Unen - Havengezicht - 8 beschilderde tegels op hout, Prachtig ingelijst - Verkocht

Anton van Unen - Havengezicht - 8 beschilderde tegels op hout, Prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Prenten & Uitgaves

Anton van Unen - Havengezicht - 8 beschilderde tegels op hout, Prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 300!Anton van Unen - Havengezicht - 8 beschilderde tegels op hout, Prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 300!Anton van Unen - Havengezicht - 8 beschilderde tegels op hout, Prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 300!Anton van Unen - Havengezicht - 8 beschilderde tegels op hout, Prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 300!Anton van Unen - Havengezicht - 8 beschilderde tegels op hout, Prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 300!Anton van Unen - Havengezicht - 8 beschilderde tegels op hout, Prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 300!Anton van Unen - Havengezicht - 8 beschilderde tegels op hout, Prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
  • Anton van Unen (1918)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Varia
Stijl Realistisch
Onderwerp Havengezicht
Afmetingen 51 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
JC 559
Anton van Unen
Havengezicht 8 beschilderde tegels op hout
28 x 58 cm
51 x 82 cm

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breda of amsterdam, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00

Anton van Unen (1918)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  daanj
143 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
82 cm
51 cm