Peter Clarke - Ingelijste tekening , Cockstand - Jim Holmes / Gerard Reve - 1975
Benjamin Van Oost - Gold,Silver
Willem Speekenbrink - Bozetto 'Architectuur Interieur' -keramiek
WXYZ - “50QDLT-1" Acryl op Frans bankbiljet FF50,-
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 33.4 x 45.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
het blad heeft minieme foxingplekjes in de marge en een scheur linksboven in de marge | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorthuizen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||