De mysterieuze kleuren maken een mooie sfeer. Van de foto's zijn de eerste 3 geflitst. De vierde is bij daglicht
Zeer Goed
De mooie kleuren zijn niet verdwenen. Ook vertoont het schilderij geen beschadigingen Het is op een goede manier ingelijst. Lijst is ook onbeschadigd
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-hertogenbosch, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50