Jan te Wierik - Set van 3 zeefdrukken
Wilhelm Schlote - Spiralblumen – Originele kleurentekening
ARS Artigiana Deruta - Zeldzame offerschaal met diermotieven uit 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Dame op terras (groot formaat) fl. 5400,-
Jaartal | 1985 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 62 x 89 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Purmerend, Nederland |
Starttijd | 12-3-2024 om 21:56 |
Eindtijd | 24-4-2024 om 14:21 |