Prachtig gekleurde lithografie van een koets met wapenkleden bedekte paarden. Versiering op de huifkar en paarden geeft zelfs een glinsterend effect (niet op de foto's te zien). Gesigneerd met potlood en met monogram op de steen. Gedrukt bij A.D. Mertens te Brussel.
Goed
Een niet storende vochtvlek aan de rand, bovenaan de afbeelding. Zie foto's. Verder is de litho in uitstekende staat.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zeist, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 15,00
Wereldwijd
€ 25,25