Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 21 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 143/150 |
Litho van Armando, gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood.
Verzending tussen twee platen, aangetekend 10,20.
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Starttijd | 18-12-2021 om 10:39 |
Eindtijd | 30-12-2021 om 19:03 |
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |