Astrid Veldhuyzen-Koppen - Moeder met kind - Verkocht

Astrid Veldhuyzen-Koppen - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Astrid Veldhuyzen-Koppen - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 1!Astrid Veldhuyzen-Koppen - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 1!Astrid Veldhuyzen-Koppen - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 1!Astrid Veldhuyzen-Koppen - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 1!Astrid Veldhuyzen-Koppen - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 1!Astrid Veldhuyzen-Koppen - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 1!
  • Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen18 x 4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraai gedetailleerde beeldje van een moeder met kind dat ze vasthoudt van de bekende maakster Astrid veldhuyzen.

Zeer goede staat.

Gesigneerd, licht te zien.

Foto's maken onderdeel uit van de omschrijving.
Goed
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiden, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 7,25
Naar België € 19,00
Naar Duitsland € 24,50
Europese Unie € 21,50