Medium: dubbelzijdige print op houten ansichtkaart
Herkomst: het British museum
Staat: uitstekend
Houten replica van de muurkunst "Peckham Rock" van Bansky. De ansichtkaart is op de keerzijde "Courtesy of Pest Control Office / Bansky" gestempeld en werd exclusief voor het British Museum geproduceerd als onderdeel van de iObject-tentoonstelling.
Bansky's "Peckham Rock" is een stuk beton dat een veronderstelde prehistorische figuur laat zien die een winkelwagentje duwt. Dit werd in 2005 in The British Museum geplaatst, vergezeld van een authentiek uitziend informatielabel en was er drie dagen voordat iemand zich realiseerde dat er iets mis was.
Professioneel ingelijst achter museumglas.
De "Rock" is zwevend ingelijst voor een suède passe Partout.
De text op de achterzijde is overgenomen op Rössler 160g/m2 papier Chamois.
De originele folder van The British Museum (15 x 21 cm) gaat als bewijs mee.
De aankoop factuur van The British Museum gaat als bewijs mee.
De lijst: 40 x 30 x 3,5 cm
Een complete eyecatcher die zo aan de muur kan.
Het geheel is in een perfecte conditie.
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Weert, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00