Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Aangeboden een originele, gesigneerde aquarel-tekening van Bernard Berthois-Rigal uit 1990. Het werk heeft geen titel en is jaren geleden gekocht bij Christie's in Amsterdam. Het is ingelijst in een zware, langwerpige, goudkleurige lijst. In uitstekende staat. Wordt zelden te koop aangeboden. (afmeting lijst: 101 x 52. afmeting werk: 71 x 24) Zie ook andere werk van Berthois-Rigal dat wij aanbieden.
Starttijd | 22-12-2014 om 14:18 |
Eindtijd | 5-1-2015 om 14:18 |