Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Aangeboden een originele, gesigneerde aquarel-tekening van Bernard Berthois-Rigal. Het werk heeft geen titel en is jaren geleden gekocht bij Christie's in Amsterdam. Het is ingelijst in een goudkleurige frame. In uitstekende staat. Wordt zelden te koop aangeboden.
Het werk is gemaakt in 1989 en is 45 cm breed en 32 cm lang. De lijst is 78 cm breed en 62 cm lang.
Starttijd | 22-11-2014 om 21:24 |
Eindtijd | 29-11-2014 om 21:24 |