Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1967 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | SNEEK, Nederland |
Starttijd | 3-5-2024 om 10:05 |
Eindtijd | 8-5-2024 om 22:51 |