Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Board |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 46 cm (h x b) |
Incl. lijst | 46 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Beerse, België | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Beerse, België |
Starttijd | 28-1-2023 om 21:35 |
Eindtijd | 1-3-2023 om 22:58 |