Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1967 |
Techniek | Litho |
Drager | Japans Papier |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 87 x 61 cm (h x b) |
Oplage | 65 |
Conditie | |||||
Conditie | Goed | ||||
minimale gebruikssporen, vouw aan de buitenste rand | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Altenburg, Duitsland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Starttijd | 4-2-2024 om 10:50 |
Eindtijd | 13-2-2024 om 22:07 |
Objectlocatie | Altenburg, Duitsland |