Corneille - Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd
Charlotte le Fevre - Meisje - Ets, Ingelijst
Peter Motz - Landschap met molen en trekvaart
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BOTJE voor de HOND
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 29 cm (h x b) |
Incl. lijst | 71 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velsen-noord, Nederland |
Objectlocatie | Velsen-noord, Nederland |
Starttijd | 26-9-2022 om 8:42 |
Eindtijd | 30-3-2023 om 18:32 |