Een schilderij uit 1994 van de Nederlandse kunstenaar Bob van den Haspel (1940). -Techniek: Gemengde techniek van o.a. acrylverf en zand. -Gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Ook met naamsticker op de achterkant van de lijst. -Ingelijst in de originele houten lijst. Klaar om op te hangen. -Afmetingen: Lijst, 60 x 50 x 4 cm. Spieraam, 50 x 40 cm. Beeld, 49 x 39 cm. -Herkomst: Van een verzamelaar. -Conditie: In zeer goede staat. De houten lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar: Bob van den Haspel (Rotterdam, 17 juni 1940), schilder, beeldhouwer en grafisch ontwerper. -Opleiding: Academie voor Beeldende Kunsten Rotterdam. Als voormalig grafisch ontwerper wijdt Bob van den Haspel zich sinds 1980 aan de beeldende kunst. Hij gebruikt in zijn werken sobere kleuren en combineert acrylverf met materialen zoals jute, golfkarton en zand, die zijn werken reliëf geven. Literatuur: Jacobs 1993 , vol. 1, p. 453.
Afhandeling: -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur. -Het werk kan binnen Nederland aangetekend verzonden worden via PostNL. -Het werk kan naar België, Duitsland en Frankrijk verzonden worden via GLS.
Zeer Goed
In zeer goede staat. De houten lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur
Tot 5 kg.
€ 8,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00