Uniek, prachtig drieluik van Bodi Rongen. Iedere millimeter is met dezelfde liefde en precisie in pointillistische stijl getekend: van de schubben van de vis tot de minuscule vogels in de landschappen van de zijpanelen.
BODI werd geboren in 1950, en groeide op in Brabant. Direct na de middelbare school begon hij op pointillistische wijze in zwart-wit te tekenen. Jaren van studie en experimenten volgden, waarbij hij aanvankelijk kleurpotloden en gouache gebruikte. Later wendde hij zich tot de kwast en acrylverf om zijn techniek te trainen door zich onder te dompelen in de kunstgeschiedenis. Terwijl hij in afzondering van de mainstream werkte, voelde Bodi zich geleid en uitgedaagd door schilderijen van de oude meesters en de decoratieve kunsten van het Westen en het Oosten.
Net als de romantische kunstenaars stond hij alleen in zijn verlangen om kennis uit de afgelopen eeuwen te verteren en om te zetten naar het heden. Na zijn afstuderen in Semitische talen en culturen aan de Universiteit Leiden in 1990, werd Bodi een discrete maar zeer gewaardeerde kunstenaar met een hechte kring van bewonderaars.
Het werk wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend en verzekerd verzonden