Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Jaartal | 1981 |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 67.5 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Vergeelde vernis, oppervlaktevuil, vernis hier en daar dof uitgeslagen, kleine beschadigingen in de verf langs rechter zijde. De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd. | |
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 3-2-2023 om 8:21 |
Eindtijd | 6-6-2023 om 12:07 |