Jan de Hamer - 2 prachtig ingelijste pasteltekeningen boerderijen
Rob Scholte - Lucifer in Paradise - Collage op paneel - 2006 - 61 x 61 cm
Rob Scholte - Embroidery "Schepen voor de Kust" - 2006 - Formaat 32 x 40 x 4 cm
Rob Scholte - 2 x Paarden Embroideries - 2007 & 2008 - Formaat 49 x 26 x 4 cm
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 19 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 85/180 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Door leeftijd wat vergeeld aan de randen van het papier. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oudorp nh, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Objectlocatie | Oudorp NH, Nederland |
Starttijd | 15-6-2023 om 21:39 |
Eindtijd | 28-6-2023 om 19:50 |