Burchtzaal 12e eeuw vd Kellen (steendruk van P. W. M Trap) - Verkocht

Burchtzaal  12e eeuw vd  Kellen (steendruk van P. W. M Trap)  kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Burchtzaal  12e eeuw vd  Kellen (steendruk van P. W. M Trap)  kopen? Bied vanaf 1!Burchtzaal  12e eeuw vd  Kellen (steendruk van P. W. M Trap)  kopen? Bied vanaf 1!Burchtzaal  12e eeuw vd  Kellen (steendruk van P. W. M Trap)  kopen? Bied vanaf 1!Burchtzaal  12e eeuw vd  Kellen (steendruk van P. W. M Trap)  kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

N vd Kellen uit 1874 steendruk van P. W. M. Trap. Maten 19 /14 cm In druk gesigneerd In goede staat

Ongespecificeerd