Burchtzaal 12e eeuw vd Kellen (steendruk van P. W. M Trap) - Verkocht

Burchtzaal  12e eeuw vd  Kellen (steendruk van P. W. M Trap)  kopen? Bied vanaf 1!
Burchtzaal  12e eeuw vd  Kellen (steendruk van P. W. M Trap)  kopen? Bied vanaf 1!Burchtzaal  12e eeuw vd  Kellen (steendruk van P. W. M Trap)  kopen? Bied vanaf 1!Burchtzaal  12e eeuw vd  Kellen (steendruk van P. W. M Trap)  kopen? Bied vanaf 1!Burchtzaal  12e eeuw vd  Kellen (steendruk van P. W. M Trap)  kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

N vd Kellen uit 1874 steendruk van P. W. M. Trap. Maten 19 /14 cm In druk gesigneerd In goede staat

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:11-01-2015 om 00:08
Eindtijd:21-01-2015 om 00:08
Joseuit
12 jan. / 19:29
€ 1