Caja Wong Chung - Vrolijke koe

Caja Wong Chung - Vrolijke koe kopen? Bied vanaf 50!
  • Caja Wong Chung (1972)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen69 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage23/75
Zeefdruk van Caja.
Vrolijke kleuren.
Moderne koe

Caja Wong Chung (1972)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  KunsthandelvanAntwerpen

Lid sinds 2017
16 verkochte items
69 cm
69 cm
Starttijd:17-06-2020 om 13:09
Eindtijd:24-06-2020 om 21:58
Openingsbod € 50
ObjectlocatieEERSEL,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa