Carina Kaan - Geen titel - Verkocht

Carina Kaan - Geen titel kopen? Bied vanaf 40!

Carina Kaan - Geen titel kopen? Bied vanaf 40!Carina Kaan - Geen titel kopen? Bied vanaf 40!Carina Kaan - Geen titel kopen? Bied vanaf 40!Carina Kaan - Geen titel kopen? Bied vanaf 40!Carina Kaan - Geen titel kopen? Bied vanaf 40!
  • Carina Kaan (1941)
Type kunstwerkSchilderij
StijlExpressionistisch
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooi abstract werk van Carina Kaan.
Goede conditie.

Carina Kaan (1941)

Geplaatst door  BartvanB
Lid sinds 2021
8 verkochte items
90 cm
100 cm