Carley Ponse - Ets - 1971 - Verkocht

Carley Ponse - Ets - 1971 kopen? Bied vanaf 35!
Carley Ponse - Ets - 1971 kopen? Bied vanaf 35!Carley Ponse - Ets - 1971 kopen? Bied vanaf 35!Carley Ponse - Ets - 1971 kopen? Bied vanaf 35!
  • Carley Ponse
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen31 cm x 10 cm (h x b)
Passe-partout50.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Carley Ponse uit 1971(5). Nummer: Eigen druk. Afmetingen blad incl passe-partout: H50.5 xb32.5cm. Afmetingen voorstelling: H31 x b10cm. Het werk is midden onder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Carley Ponse

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (30)

893 verkochte items
Alle items van deze verkoper (324)
32.5 cm
50.5 cm
10 cm
31 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-08-2022 om 15:49
Eindtijd:28-08-2022 om 19:57
Pieter-JanMertens
26 aug. / 17:30
€ 35