Carley Ponse - Ets - 1971 - Verkocht

Carley Ponse - Ets - 1971 kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Carley Ponse - Ets - 1971 kopen? Bied vanaf 35!Carley Ponse - Ets - 1971 kopen? Bied vanaf 35!Carley Ponse - Ets - 1971 kopen? Bied vanaf 35!
  • Carley Ponse
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen31 x 10 cm (h x b)
Passe-partout50.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Carley Ponse uit 1971(5). Nummer: Eigen druk. Afmetingen blad incl passe-partout: H50.5 xb32.5cm. Afmetingen voorstelling: H31 x b10cm. Het werk is midden onder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95
Wereldwijd € 55,00

Carley Ponse

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KiewitKunstplus
971 verkochte items
Alle items van deze verkoper (97)
32.5 cm
50.5 cm
10 cm
31 cm

Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Starttijd18-8-2022 om 15:49
Eindtijd28-8-2022 om 19:57