Carole B. Perret: Olieverf op board, Harlekijn met circuspaard - Ingelijst - Verkocht

Carole B. Perret: Olieverf op board, Harlekijn met circuspaard - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Carole B. Perret: Olieverf op board, Harlekijn met circuspaard - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Carole B. Perret: Olieverf op board, Harlekijn met circuspaard - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Carole B. Perret: Olieverf op board, Harlekijn met circuspaard - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Carole B. Perret: Olieverf op board, Harlekijn met circuspaard - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44055 verkochte items
Alle items van deze verkoper (404)
  • Carole Perret (1951)

Titel: Harlekijn met circuspaard
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen lijst: 37 cm x 32 cm (Board: 24 cm x 20 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven  (rechtsonder)
Materiaal: Olieverf op board
Ingelijst: Ja, in decoratieve gouden houten lijst
Conditie: In zeer goede staat.

Administratieve code:

QQCC

Carole Perret (1951)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44055 verkochte items
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:26-06-2017 om 14:51
Eindtijd:06-07-2017 om 10:20