Casper Faassen - staand naakt IV - Verkocht

Casper Faassen - staand naakt IV kopen? Bied vanaf 220!

Verkoopprijs: € 253,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Casper Faassen - staand naakt IV kopen? Bied vanaf 220!Casper Faassen - staand naakt IV kopen? Bied vanaf 220!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1042)
  • Casper Faassen (1975)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 exemplaren
Hand bewerkte(acryl verf en goud verf.)  zeefdruk/collage ( boekpagina's) van Casper Faassen. Elke zeefdruk uit deze serie is uniek, omdat deze collage is bewerkt door de kunstenaar. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.

Bij dit werk past heel goed een 'zwevende' inlijsting waarbij het werk los van het glas op de achterwand van de lijst wordt gemonteerd. Erg fraai!

Casper Faassen (1975)

Alle items van deze kunstenaar(13)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
35 cm
46 cm
Dit item is verkocht voor 253,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-12-2020 om 19:53
Eindtijd:18-12-2020 om 22:53
infoestherimmobe
18 dec. / 16:40
€ 220