Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 54 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 25 |
Conditie | |||||
Conditie | Goed | ||||
schepranden zijn van de prent afgesneden en er is een hele lichte verkleuring te zien binnen een vorig passe-partout | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Scherpenzeel fr, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Starttijd | 31-1-2024 om 23:42 |
Eindtijd | 14-2-2024 om 21:41 |
Objectlocatie | Scherpenzeel Fr, Nederland |