Cesare Felix Georges Dell' Acqua - Cesare Felix Georges Dell' Acqua -

Cesare Felix Georges Dell' Acqua - Cesare Felix Georges Dell' Acqua - kopen? Bied vanaf 2900!
Cesare Felix Georges Dell' Acqua - Cesare Felix Georges Dell' Acqua - kopen? Bied vanaf 2900!Cesare Felix Georges Dell' Acqua - Cesare Felix Georges Dell' Acqua - kopen? Bied vanaf 2900!Cesare Felix Georges Dell' Acqua - Cesare Felix Georges Dell' Acqua - kopen? Bied vanaf 2900!
  • Cesare Felix Georges Dell' Acqua (1821-1905)
Jaartal1821
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen96 x 67 cm (h x b)
Incl. lijst96 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

groot schilderij van Cesare Felix Georges Dell' Acqua -
met taxatie rapport  en authentisiteit  bewijs van bekend taxateur  veilinghuis

schilderij heef sporen van oudedrom
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Baarle nassau, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00

Cesare Felix Georges Dell' Acqua (1821-1905)

Italiaans ItaliaansOostenrijks Oostenrijks

Geplaatst door  KOENTEGEL
Lid sinds 2020
0 verkochte items
67 cm
96 cm
67 cm
96 cm
Starttijd17-4-2020 om 15:59
Eindtijd27-4-2020 om 20:09
Openingsbod € 2.900
ObjectlocatieBaarle nassau,  Nederland