Charles Henry Baskett - C5004-4, Zes havengezichtjes

Charles Henry Baskett - C5004-4, Zes havengezichtjes kopen? Bied vanaf 150!
Charles Henry Baskett - C5004-4, Zes havengezichtjes kopen? Bied vanaf 150!Charles Henry Baskett - C5004-4, Zes havengezichtjes kopen? Bied vanaf 150!
  • Charles Henry Baskett (1872-1953)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen7 x 10.5 cm (h x b)
Incl. lijst21 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C5004-4, Charles Henry Baskett, Zes havengezichtjes, aquatint, alle zes rechtsonder gesigneerd, beeldmaat per stuk 7 x 10.5 cm, lijstmaat 21 x 39 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk
Papier en passe-partout verkleurd door de tijd, de lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Charles Henry Baskett (1872-1953)

Engels Engels

Geplaatst door  Marsmeijer
1 verkochte items
39 cm
21 cm
10.5 cm
7 cm
Starttijd17-2-2021 om 14:15
Eindtijd28-2-2021 om 20:49
Openingsbod € 150
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland