ets ondertekend in potlood en voorzien van titel 'marchande de fleurs'.
Goed
Charles Swyncop was een Belgische kunstenaar die geboren is in 1895 te Brussel en die aldaar overleden is in 1970. Hij was een schilder, tekenaar en lithograaf. Hij was de jongere broer en leerling van Philippe Swyncop. Opleiding aan de Academie te Brussel o.l.v. J. Delville en H. Richir (1908-1917 en 1919-1920).
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Poperinge, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 5,70
Naar Nederland
€ 10,50