Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 35 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Artiest: Christian Silvain (Eupen 1950 - ) Techniek: Offset Conditie: Excellent Gesigneerd: Ja, ook genummerd Wordt verkocht met kaderlijst Afmetinge beeld (in cm): 38.5 | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: De pinte, België | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Starttijd | 10-4-2024 om 18:25 |
Eindtijd | 19-4-2024 om 21:22 |
Objectlocatie | De Pinte, België |