Christine Spierings - Olieverf op doek, Moving (Groot)

Christine Spierings - Olieverf op doek, Moving (Groot) kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 218,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Christine Spierings - Olieverf op doek, Moving (Groot) kopen? Bied vanaf 60!Christine Spierings - Olieverf op doek, Moving (Groot) kopen? Bied vanaf 60!Christine Spierings - Olieverf op doek, Moving (Groot) kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (274)

Lid sinds 2010
37059 verkochte items
Alle items van deze verkoper (192)
  • Christine Spierings (1943)
Jaartal1985
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het werk is gesigneerd op de achterzijde (de signatuur staat ondersteboven). Slijtage op hoeken en langs randen van het doek.

Administratieve code: QQCS

Christine Spierings (1943)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (274)

Lid sinds 2010
37059 verkochte items
120 cm
100 cm

Dit item is verkocht voor 218,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:22-01-2020 om 12:03
Eindtijd:02-02-2020 om 20:01

Biedingen (15):

mblankers
2 feb. / 19:54
€ 190
Haram
2 feb. / 19:50
€ 180
mblankers
2 feb. / 19:45
€ 170
Haram
2 feb. / 19:41
€ 160
mblankers
2 feb. / 19:40
€ 150
Haram
2 feb. / 19:32
€ 140
mblankers
2 feb. / 19:31
€ 130
Haram
2 feb. / 19:31
€ 120
mblankers
2 feb. / 19:26
€ 110
Haram
2 feb. / 19:23
€ 100
mblankers
2 feb. / 19:21
€ 90
Haram
2 feb. / 10:23
€ 80
Jeka
31 jan. / 22:37
€ 70
PPB2016
31 jan. / 22:37
€ 65
PPB2016
27 jan. / 09:35
€ 60