Een leuk, kleurrijk landschap in goede staat, ingelijst achter glas. Rechtsonder gesigneerd. Achterop staat tevens handgeschreven door Claire Beelaerts van Blokland waar zij het gemaakt heeft.
Zeer Goed
mooie aquarel in zeer goede conditie, netjes ingelijst met passe partout in wissellijst
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Naarden, Nederland
Tot 5 kg.
€ 7,50
Naar België
€ 17,50
€ 19,00
Europese Unie
€ 19,50