Clemens Briels - Jump for joy - Verkocht

Clemens Briels - Jump for joy kopen? Bied vanaf 500!
Grafiek (handgesigneerd)

Clemens Briels - Jump for joy kopen? Bied vanaf 500!Clemens Briels - Jump for joy kopen? Bied vanaf 500!Clemens Briels - Jump for joy kopen? Bied vanaf 500!
  • Clemens Briels (1946)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2002
Techniek Zeefdruk
Drager Papier
Onderwerp Sport
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 99 x 78 cm (h x b)
Incl. lijst 130 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1
Een zeer speciale en exclusieve zeefdruk van kunstenaar Clemens Briels. Dit kunstwerk is een 3D zeefdruk, wat inhoud dat het kunstwerk deels zeefdruk is met daar bovenop andere materialen die het kunstwerk een 3D effect geven.

Hij ontwierp het voor de Olympische Winterspelen van 2002 in Salt Lake City.

Clemens Briels (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (17)

Geplaatst door  Marcovanzanten
Lid sinds 2022
0 verkochte items
107 cm
130 cm
78 cm
99 cm