Clemens Briels - Un jardino secreto

Clemens Briels - Un jardino secreto kopen? Bied vanaf 2000!
Clemens Briels - Un jardino secreto kopen? Bied vanaf 2000!Clemens Briels - Un jardino secreto kopen? Bied vanaf 2000!Clemens Briels - Un jardino secreto kopen? Bied vanaf 2000!Clemens Briels - Un jardino secreto kopen? Bied vanaf 2000!Clemens Briels - Un jardino secreto kopen? Bied vanaf 2000!Clemens Briels - Un jardino secreto kopen? Bied vanaf 2000!Clemens Briels - Un jardino secreto kopen? Bied vanaf 2000!Clemens Briels - Un jardino secreto kopen? Bied vanaf 2000!
  • Clemens Briels (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2009
TechniekCarborundum
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen1.11 cm x 1.33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageUniek
Prachtig unieke grafiek. ARTIST proof (epreuve d’artiste)   Handgeschilderd en gesigneerd. Vervaardigd met de carborundumtechniek. Dik geschept papier, geplaatst op een zwart paneel.

Clemens Briels (1946)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  Doortje1955

Lid sinds 2019
0 verkochte items
1.33 cm
1.11 cm
Starttijd:01-09-2019 om 19:31
Eindtijd:04-09-2019 om 21:36
Openingsbod € 2000
ObjectlocatieBeekbergen,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie