Clemens Briels - Un jardino secreto

Clemens Briels - Un jardino secreto kopen? Bied vanaf 2000!
Clemens Briels - Un jardino secreto kopen? Bied vanaf 2000!Clemens Briels - Un jardino secreto kopen? Bied vanaf 2000!Clemens Briels - Un jardino secreto kopen? Bied vanaf 2000!Clemens Briels - Un jardino secreto kopen? Bied vanaf 2000!Clemens Briels - Un jardino secreto kopen? Bied vanaf 2000!Clemens Briels - Un jardino secreto kopen? Bied vanaf 2000!Clemens Briels - Un jardino secreto kopen? Bied vanaf 2000!Clemens Briels - Un jardino secreto kopen? Bied vanaf 2000!
  • Clemens Briels (1946)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2009
TechniekCarborundum
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen1.11 x 1.33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageUniek
Prachtig unieke grafiek. ARTIST proof (epreuve d’artiste)   Handgeschilderd en gesigneerd. Vervaardigd met de carborundumtechniek. Dik geschept papier, geplaatst op een zwart paneel.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Beekbergen, Nederland

Clemens Briels (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (18)

Geplaatst door  Doortje1955
Lid sinds 2019
0 verkochte items
1.33 cm
1.11 cm