Deze ets dateert van 1927 en is gemaakt door Cor Keus (geb. 31.7.1887).
Het is de Jacob Pronkstraat uitkijkend op de Oude Kerk in Scheveningen. De ets is in goede staat en omlijst met een prachtig donkerbruin (houten)passe-partout.
Goed
In aanmerking genomen dat deze ets dateert van 1927 is deze in goede en onbeschadigde staat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Delft, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00