Gave ets van ‘oude boerenschuur’ Boerenbedoeninkje met boer, boerin en oude kar.
De randen hebben wat vouwtjes, kreuken. Afmetingen papier: 513 x 676 mm. Afmetingen plaat: 269 x 463 mm. Afmetingen afbeelding: 265 X 458 mm.
Verzending in koker, in overleg: PostNL of DHL (goedkoper). Afhalen ook mogelijk.
Goed
De afbeelding is strak, onbeschadigd.
De randen van het papier hebben plaatselijk ondiepe vouwtjes, een enkel kreukje. Zie foto’s.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwolle, Nederland
Tot 5 kg.
€ 7,00
Naar België
€ 10,00
€ 10,00
Europese Unie
€ 10,00
Wereldwijd
€ 38,80