Cornelis de Bruin - Cornelis de Bruin (1870-1940) - Botters op de Zuiderzee

Cornelis de Bruin (1870-1940) - Botters op de Zuiderzee kopen? Bied vanaf 165!
Cornelis de Bruin (1870-1940) - Botters op de Zuiderzee kopen? Bied vanaf 165!Cornelis de Bruin (1870-1940) - Botters op de Zuiderzee kopen? Bied vanaf 165!Cornelis de Bruin (1870-1940) - Botters op de Zuiderzee kopen? Bied vanaf 165!Cornelis de Bruin (1870-1940) - Botters op de Zuiderzee kopen? Bied vanaf 165!Cornelis de Bruin (1870-1940) - Botters op de Zuiderzee kopen? Bied vanaf 165!Cornelis de Bruin (1870-1940) - Botters op de Zuiderzee kopen? Bied vanaf 165!Cornelis de Bruin (1870-1940) - Botters op de Zuiderzee kopen? Bied vanaf 165!
  • Cornelis de Bruin (1870-1940)

Een karakteristiek werk van de bekende schilder Cornelis de Bruin.

Medium: Olieverf op doek

Afmetingen: 70x50 cm

Gesigneerd: Ja, r.o.

Conditie doek: redelijk tot goed (gezien de ouderdom van het doek - lichte craquelé).

Het werk is netjes gerestaureerd ( zie foto's ) en wordt verzekerd verzonden. Afhalen is een optie.

Cornelis de Bruin woonde en werkte in Amsterdam en in Baarn. Hij was een leerling van de Academie in Amsterdam bij Prof. Allebe. Op impressionistische wijze schilderde hij veelal landschappen, welke hij bijna altijd ook op de achterzijde signeerde met Corns. de Bruin en voorzag van een annotatie.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dordrecht, Nederland

Starttijd16-3-2017 om 21:44
Eindtijd21-3-2017 om 21:44
Openingsbod € 165
ObjectlocatieDordrecht,  Nederland