Cornelis Hendrik van Steenwijk, stilleven met bloemen in vaas, olieverf op panee

Cornelis Hendrik van Steenwijk, stilleven met bloemen in vaas, olieverf op panee kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Cornelis Hendrik van Steenwijk, stilleven met bloemen in vaas, olieverf op panee kopen? Bied vanaf 75!Cornelis Hendrik van Steenwijk, stilleven met bloemen in vaas, olieverf op panee kopen? Bied vanaf 75!Cornelis Hendrik van Steenwijk, stilleven met bloemen in vaas, olieverf op panee kopen? Bied vanaf 75!Cornelis Hendrik van Steenwijk, stilleven met bloemen in vaas, olieverf op panee kopen? Bied vanaf 75!Cornelis Hendrik van Steenwijk, stilleven met bloemen in vaas, olieverf op panee kopen? Bied vanaf 75!Cornelis Hendrik van Steenwijk, stilleven met bloemen in vaas, olieverf op panee kopen? Bied vanaf 75!Cornelis Hendrik van Steenwijk, stilleven met bloemen in vaas, olieverf op panee kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  mulders

266 verkochte items
  • Cornelis van Steenwijk (1897)

Cornelis  Hendrik van Steenwijk,

geboren 30-03-1897, hij woonde en werkte in Amsterdam tot 1914

In Den Haag en Haarlem van 1914 tot 1929, emigreerde daarna naar Amerika.

Hij was leerling aan de Rijks Academie te Amsterdam.

Hij tekende, schilderde, en graveerde. hij staat vermeld in "De Scheen"pag. 390

alsook in de "Vollmer" pag 348.

Dit werk; stilleven, met bloemen in vaas, olieverf op paneel,  l.o. gesigneerd

afm. 30x40 / incl. originele klassieke lijst afm. 45x55

Het werk en de lijst verkeren in uitstekende conditie.

 "STILLEVEN, OM BIJ STIL TE STAAN"

LAATSTE KEER !!

verzenden: aantekenen.

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:09-08-2015 om 11:48
Eindtijd:16-08-2015 om 11:48