Cornelis Kloos - C5004-28, Naaktmodeltekening

Cornelis Kloos - C5004-28, Naaktmodeltekening kopen? Bied vanaf 100!
Cornelis Kloos - C5004-28, Naaktmodeltekening kopen? Bied vanaf 100!Cornelis Kloos - C5004-28, Naaktmodeltekening kopen? Bied vanaf 100!Cornelis Kloos - C5004-28, Naaktmodeltekening kopen? Bied vanaf 100!
  • Cornelis Kloos (1895-1976)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
StijlImpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen22 x 12.5 cm (h x b)
Passe-partout34 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C5004-28, Cornelis Kloos, naaktmodeltekening, inkttekening, linksonder handgesigneerd, alleen in passe-partout, beeldmaat 22 x 12.5 cm, passe-partoutmaat 34 x 24.5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk
Papier is verkleurd en bevat vlekjes door de tijd, twee hele lichte deukjes in het papier linksonder, linnen van passe-partout verkleurd met vlekjes door de tijd.

Cornelis Kloos (1895-1976)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Marsmeijer
1 verkochte items
24.5 cm
34 cm
12.5 cm
22 cm
Starttijd17-2-2021 om 14:33
Eindtijd28-2-2021 om 20:44
Openingsbod € 100
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland