Corry Ammerlaan - Clown met kind op zijn arm. & Clown met hoed in zijn hand. - Verkocht

Corry Ammerlaan - Clown met kind op zijn arm. & Clown met hoed in zijn hand. kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Corry Ammerlaan - Clown met kind op zijn arm. & Clown met hoed in zijn hand. kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Clown met kind op zijn arm. & Clown met hoed in zijn hand. kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Clown met kind op zijn arm. & Clown met hoed in zijn hand. kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Clown met kind op zijn arm. & Clown met hoed in zijn hand. kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Clown met kind op zijn arm. & Clown met hoed in zijn hand. kopen? Bied vanaf 1!
  • Corry Ammerlaan (1947)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal2000
TechniekVaria
StijlKlassiek
Afmetingen16 x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Twee Prachtig bronzen beelden van Kunstenares Corry Ammerlaan van Nieuwkerk. (Artihove)

Clown met kind op zijn arm. & Clown met hoed in zijn hand.

Afmetingen:

Hoogte: 16 cm
Breedte: 9 cm

Gewicht: samen 1060 gram

(foto's maken deel uit van de omschrijving)
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berkel en rodenrijs, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 9,50
Naar België € 18,00
Naar Duitsland € 18,00
Europese Unie € 18,00
Wereldwijd € 25,00

Corry Ammerlaan (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (16)

Geplaatst door  141245
Lid sinds 2017
15 verkochte items
9 cm
16 cm