Corry Ammerlaan - Een zware last dragen - Verkocht

Corry Ammerlaan - Een zware last dragen kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Corry Ammerlaan - Een zware last dragen kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Een zware last dragen kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Een zware last dragen kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Een zware last dragen kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Een zware last dragen kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Een zware last dragen kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Een zware last dragen kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Een zware last dragen kopen? Bied vanaf 1!
  • Corry Ammerlaan (1947)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen13.5 x 7 x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Mooi beeldje van mens met een zware last.Van verbronsd alloy.
De marmeren voet is licht bebeschadigd.
Kleine tekenen van ouderdom.Beschadiging aan het marmer.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Pernis, Nederland
Binnen Nederland € 7,25
Naar België € 15,50