Remi De Pillecijn - Mijn werkers jongen
Wil Ferwerda - Doorsnijding II
Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst!
Type kunstwerk | 3D Multiples & Objecten |
Jaartal | 1990 |
Techniek | 3D Multiples & Objecten |
Afmetingen | 13 x 12 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
zeer goed | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||