Remi De Pillecijn - Mijn werkers jongen
Wil Ferwerda - Doorsnijding II
Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst!
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Periode | 1980 t/m 2000 |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 16 x 8 x 6 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | Goed | ||
Verkleuring | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Pernis, Nederland | ||