Zeer fraai symbolisch sculptuur van een mensfiguur dat centraal staat temidden van een cirkel waarin nog vier mensfiguren zijn verwerkt en zo een rond draaiende beweging maken. Titel “ Samenwerking door beweging “ Hoogte : 24 cm Kunstenares: Corry Ammerlaan Het beeld is op de voet gesigneerd: CAN Materiaal: Alloy op zwart marmeren sokkel Op de sokkel zitten wat lijmresten, niet storend en wellicht te verwijderen. Verder verkeert het beeld in goede staat en wordt het goed verpakt en aangetekend verzonden.
Goed
Goed, met kleine tekenen van ouderdom
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oentsjerk, Nederland
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 17,50