Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Curiosa |
Periode | 1910 t/m 1929 |
Afmetingen | 12 x 9.5 x 6 cm (h x b x d) |
Gewicht | 600 gram |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
klokje is in redelijke konditie en heeft gebruikssporen | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||