Dave Muller - Prachtig origineel werk in gemengde techniek - groot !

Dave Muller - Prachtig origineel werk in gemengde techniek - groot ! kopen? Bied vanaf 1750!
Dave Muller - Prachtig origineel werk in gemengde techniek - groot ! kopen? Bied vanaf 1750!Dave Muller - Prachtig origineel werk in gemengde techniek - groot ! kopen? Bied vanaf 1750!Dave Muller - Prachtig origineel werk in gemengde techniek - groot ! kopen? Bied vanaf 1750!
  • Dave Muller (1964)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1998
OnderwerpSport
IngelijstIngelijst
Afmetingen82 x 102 cm (h x b)
Incl. lijst90 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van de Amerikaanse kunstenaar Dave Muller uit 1998, met de afbeelding van een tennisspeelster.

gesigneerd en gedateerd 1998 op de achterzijde

Provenance : Sotheby’s New York

Het betreft hier een werk in grafiet en acryl op papier. Door het gebruik van acrylverf is het papier zoals gebruikelijk iets bobbelig.

Tentoongesteld op : New York, SoHo Arts Festival,1998
Literatuur : Dave Muller: Connections, 2002 - 2003, p. 50, illustrated
Professioneel ingelijst door Bark Frameworks NY.

De vintage houten lijst heeft sporen van gebruik, maar is wel de originele lijst welke in 1998 in New York werd geplaatst.

Door het gebruik van acrylverf is het papier zoals gebruikelijk iets bobbelig.
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending
Wereldwijd Gratis verzending

Dave Muller (1964)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
51 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
110 cm
90 cm
102 cm
82 cm
Starttijd19-3-2024 om 20:02
Eindtijd1-4-2024 om 22:33
Openingsbod € 1.750
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland