de Vries - olieverf op paneel {van oude Philipskist, Venezuela!} zonder titel. - Verkocht

de Vries - olieverf op paneel {van oude Philipskist, Venezuela!} zonder titel. kopen? Bied vanaf 45!
de Vries - olieverf op paneel {van oude Philipskist, Venezuela!} zonder titel. kopen? Bied vanaf 45!de Vries - olieverf op paneel {van oude Philipskist, Venezuela!} zonder titel. kopen? Bied vanaf 45!
  • Ongespecificeerd

Abstract werk door de Vries op een paneel van een oude verpakking, hout, van Philips Venezuela.

Prachtig dik opgelegd figuratief abstract.  Afmetingen van het paneeltje; 34 x 33 cm. Ingelijst in eenvoudige maar treffende lijst.

Gesigneerd en gedateerd rechtsonder. de Vries '82.

Verzending aangetekend.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

519 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:06-06-2014 om 13:43
Eindtijd:14-06-2014 om 13:43
Biedingen (4)
5555
13 jun. / 18:23
€ 55
witjan
13 jun. / 18:22
€ 50
5555
13 jun. / 18:22
€ 50
witjan
13 jun. / 11:53
€ 45