de Vries - olieverf op paneel {van oude Philipskist, Venezuela!} zonder titel. - Verkocht

de Vries - olieverf op paneel {van oude Philipskist, Venezuela!} zonder titel. kopen? Bied vanaf 45!

de Vries - olieverf op paneel {van oude Philipskist, Venezuela!} zonder titel. kopen? Bied vanaf 45!de Vries - olieverf op paneel {van oude Philipskist, Venezuela!} zonder titel. kopen? Bied vanaf 45!
  • Ongespecificeerd
Type kunstwerkSchilderij

Abstract werk door de Vries op een paneel van een oude verpakking, hout, van Philips Venezuela.

Prachtig dik opgelegd figuratief abstract.  Afmetingen van het paneeltje; 34 x 33 cm. Ingelijst in eenvoudige maar treffende lijst.

Gesigneerd en gedateerd rechtsonder. de Vries '82.

Verzending aangetekend.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Centerfo
165 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)